KOSKENKORVA - Vodka From A Village

POPULATION & LOCATION
2,100 PPL. 62°42’N, 22°27’E

Koskenkorvas zemnieki ir godīgi, strādīgi un uzcītīgi ļaudis. Viņi ir Koskenkorva Vodka pamats jau sešdesmit gadus. Un daudzi no viņiem ir nodarbojušies ar zemniecību no paaudzes paaudzē. 

Koskenkorvas mieži ir unikāli. Saana un Elmeri, mūsu pašizveidotās miežu šķirnes, ir vistālāk ziemeļos augošās miežu šķirnes pasaulē. Mūsu vasaras sezonas garās dienas nozīmē, ka rudenī varam gūt lielisku ražu. 

Avota ūdens, ko izmantojam, ir tik tīrs, cik vien iespējams. 18000 kubikmetri ūdens katru dienu filtrējas caur Salpausselkä ūdensšķirtni, un viss, kas mums jādara, ir jāizfiltrē lapas un zari. 

Un visbeidzot produkts - Koskenkorva vodka - tiek destilēts modernā nepārtrauktās destilācijas procesā. Šis ir iemesls, kāpēc vienam no tīrākajiem etanoliem pasaulē, nav nepieciešams atsevišķs oglekļa filtrēšanas process. Vienīgā sastāvdaļa, kas tiek pievienota destilētajam spirtam, ir tīrs avota ūdens. 

Blueberry Juniper
Šajā melleņu - kadiķogu garšā apvienojas unikālā Skandināvijas mežu buķete. Dabīgie melleņu aromāti balansē ar īstu, dabīgu kadiķogu garšu. Un abi kopā tie izceļ Ziemeļu mežu esenci!
Original
Klasiskās garšas Koskenkorva gatavota no dabas labākajām sastāvdaļām. Kvalitatīvi vietējie mieži, tīrs kalnu ledāju avotu ūdens un ilgstošās destilācijas process rezultējas vienā no tīrākajām, sabalansētākajām vodkām pasaulē.
Sauna Barrel
Ideja jaunajam Sauna Barrel radusies no dūmakaini karstajām Koskenkorvas ciemata tradicionālajām saunām. Vodka noturēta ozolkoka mucās, kur tā iegūst vieglu burbona garšu ar nelielām dūmu un darvas niansēm.
Lemon Lime Yarrow
Dabīgie citrona aromāti apvienoti ar īstu pelašķu ekstraktu no Hämeenkyrö ciemata Somijā. Vieglās zālīšu notis ienes iepriekš neredzētas nianses svaigajā citrusu garšā!
Blueberry Tonic
Atsvaidzinošs alkoholiskais kokteilis, kurā sajaukta Koskenkorva Blueberry Juniper vodka ar toniku - un Jūs iegūstat īstu Ziemeļu meža garšas atsvaidzinājumu.
Village Tea
Atsvaidzinošs alkoholiskais kokteilis, kurā Koskenkorva Lemon Lime Yarrow vodka apvienota ar svaigu citronu, Earl Grey tēju un medu - un Jūs iegūstat baudījumu, ko ciematā bauda tējas laikā!
Uz augšu
You have added this item to your wishlist

Lai apmeklētu šo lapu Jums jābūt pilngadīgam.

Spiežot zemāk, apstiprinu, ka esmu sasniedzis pilngadību, kas saskaņā ar LR likumdošanu, ir 18 gadu vecums.

Vietne izmanto sīkfailus, lai atcerētos jūsu iestatījumus un statistiku. Lasīt vairāk