Par mums
Altia ir vadošais alkoholisko dzērienu ražotājs un izplatītājs Skandināvijā un Baltijā. Mēs ražojam, importējam un izplatam savus un partneru produktus. Mēs eksportējam alkoholiskos dzērienus uz dažādiem tirgiem Eiropā, Āzijā un Ziemeļamerikā.

Mūsu vadošie zīmoli ir Koskenkorva, Arsenitch, Saaremaa Gin, Larsen, Valhalla, Chill Out un Blossa. Altia pieder vairākas ražotnes Somijā, Igaunijā, Zviedrijā kā arī konjaka nams Francijas Cognac reģionā, kurā tiek ražoti tādi atzīti konjaka zīmoli kā Larsen un Renault.

Papildus ražošanai, eksportam un importam mēs strādājam arī rūpniecības nozarē. Trešā daļa miežu tiek izmantota dzīvnieku barībā un 36% izmanto cietes ražošanai. Miežu sēnalas Altia spēkstacijā izmanto kā biodegvielu, kas ražo tvaiku destilācijai. Savukārt elektroenerģijas ražošanā radušos pelnus izmanto kā mēslojumu.
No 2019. gada marta Koskenkorva degvīna etiķetei ir pievienota zaļa uzlīme (Green Company Green awards 2018), kas apliecina, Koskenkorvas spirta rūpnīcai ir labi organizēta bioloģisko atkritumu aprite.
Mēs esam apņēmušies aizsargāt Baltijas jūru un citas ūdenstilpes, veicinot ilgtspējīgu lauksaimniecību.

Altia Latvia ir skandināvu dzērienu kultūras veicinātāja Latvijā.
Mūsu mērķis ir radīt un attīstīt jaunu, atbildīgu dzeršanas kultūru.
Uz augšu
You have added this item to your wishlist

Lai apmeklētu šo lapu Jums jābūt pilngadīgam.

Spiežot zemāk, apstiprinu, ka esmu sasniedzis pilngadību, kas saskaņā ar LR likumdošanu, ir 18 gadu vecums.

Vietne izmanto sīkfailus, lai atcerētos jūsu iestatījumus un statistiku. Lasīt vairāk