5 fakti par BIB (Bag in Box) iepakotajiem vīniem!

Kāda tieši ir BIB (Bag in Box)iesaiņoto vīnu kvalitāte un cik ilgi tie kalpo?

Kāda ir vīna kvalitāte?

Vīna kvalitāte vienmēr ir atkarīga no vīnogu kvalitātes, vīna ražošanas īpatnībām un vīnogu ražas kvalitātes, ne tik daudz no iepakojuma veida. Viena produkta gadījumā, tas ir , gan pudelē,  gan BIB (Bag in Box) vīnā ,ja ir  vienādas etiķetes, produktiem ir arī vienāda kvalitāte.

Vienīgā atšķirība ir to iepakojums. Galvenās pudeles iepakojuma veida atšķirības ir saistītas ar faktu, ka pudeles vāciņš, kas izgatavots no dabiskā korķa, vienmēr tiek atbrīvots nedaudz gaisa vīna pudelē. Saskaroties ar gaisu, vīns attīstās un mainās. Ja pudelē nonāk pārāk daudz gaisa, vīns var oksidēties un galu galā kļūt par etiķi. No otras puses, vīna BIB (Bag in Box) iepakojuma mērķis ir novērst kontaktu starp skābekli un vīnu.

BIB (Bag in Box) vīni tiek uzglabāti ilgi pēc atvēršanas.

Kad vīns nonāk saskarē ar gaisu, sākas vīna oksidēšanās. Pēc atvēršanas vīns vairākas dienas tiek uzglabāts ledusskapī. Tomēr vīna BIB (Bag in Box)  uzbūve izveidota tā, lai vakuuma iepakojumā, maisā nebūtu gaisa. Iepakotie vīni ,BIB (Bag in Box) ,atvērti ledusskapī var uzglabāties līdz pat četrām nedēļām (ieskaitot sarkanvīnu). Neatvērts iepakots vīns tiek uzglabāts apmēram gadu pēc ražošanas datuma (Uzpildīšanas datums), kas vienmēr ir norādīts uz iepakojuma.

UV starojums un gaisma ir arī vīna ienaidnieki, un pudelēs pildītu vīnu gadījumā tie būtiski ietekmē vīna attīstību. Tomēr vīni BIB (Bag in Box) iepakojumā ir pilnībā pasargāti no gaismas.

 

BIB (Bag in Box) vīnu iepakojums ir videi draudzīgs.

Neatkarīgi no tā, vai vīni tiek pildīti pudelēs vai, iepakoti BIB (Bag in Box), šīs darbības rezultātā rodas ražošanas atlikumi. Tomēr kartona vīna iepakojuma ražošana ir videi draudzīgāka. Iepakojuma kartona daļu var atkārtoti izmantot vai, piemēram, sadedzināt, sildot krāsni.

Piemēram, Chill Out BIB vīna iepakojumiem ir īpaša atvēršanas sloksne, ar kuras palīdzību var ērti atvērt kartona kastīti un izņemt plastmasas vīna maisiņu.

BIB (Bag in Box) iepakotie vīni ir ērti!

Iepakoti vīni sevi attaisno piknikos, pārgājienos vai ekskursijās. Viena vīna paciņa sver daudz mazāk nekā četras stikla pudeles vīna. Turklāt iesaiņotais BIB (Bag in Box) vīns neplīst un tajā nav stikls, kas varētu viegli saplīst ,tie ir viegli pārnēsājami.

Iepriekš atdzesēts BIB (Bag in Box) vīns saglabā vēsumu.

Vīniem BIB (Bag in Box) iepakojumos ir arvien lielākā izvēle un labāka cena.

BIB (Bag in Box)  vīni iegūst arvien lielāku popularitāti, un to izvēle tirgū pastāvīgi paplašinās. Šeit ir vīni katrai gaumei. BIB (Bag in Box)  vīna izlasi skatiet ŠEIT!

Turklāt iesaiņotā vīna cena ir pieejamāka nekā pudelēs pildītā vīna cena. Trīs litru BIB (Bag in Box)vīns ir lētāks nekā četras tā paša vīna klasiskā izmēra pudeles.

 

Uz augšu
You have added this item to your wishlist

Lai apmeklētu šo lapu Jums jābūt pilngadīgam.

Spiežot zemāk, apstiprinu, ka esmu sasniedzis pilngadību, kas saskaņā ar LR likumdošanu, ir 18 gadu vecums.

Vietne izmanto sīkfailus, lai atcerētos jūsu iestatījumus un statistiku. Lasīt vairāk