Koskenkorva Vodka

Augstākās kvalitātes degvīns no Somijas ciemata Koskenkorva

Koskenkorvas zemnieki ir godīgi, strādīgi un uzcītīgi ļaudis. Viņi ir Koskenkorva Vodka pamats jau sešdesmit gadus. Un daudzi no viņiem ir nodarbojušies ar zemniecību no paaudzes paaudzē. 

Koskenkorvas mieži ir unikāli. Saana un Elmeri, mūsu pašizveidotās miežu šķirnes, ir vistālāk ziemeļos augošās miežu šķirnes pasaulē. Mūsu vasaras sezonas garās dienas nozīmē, ka rudenī varam gūt lielisku ražu. 

Avota ūdens, ko izmantojam, ir tik tīrs, cik vien iespējams. 18000 kubikmetri ūdens katru dienu filtrējas caur Salpausselkä ūdensšķirtni, un viss, kas mums jādara, ir jāizfiltrē lapas un zari. 

Un visbeidzot produkts - Koskenkorva vodka - tiek destilēts modernā nepārtrauktās destilācijas procesā. Šis ir iemesls, kāpēc vienam no tīrākajiem etanoliem pasaulē, nav nepieciešams atsevišķs oglekļa filtrēšanas process. Vienīgā sastāvdaļa, kas tiek pievienota destilētajam spirtam, ir tīrs avota ūdens. 

Blueberry Juniper
Šajā melleņu - kadiķogu garšā apvienojas unikālā Skandināvijas mežu buķete. Dabīgie melleņu aromāti balansē ar īstu, dabīgu kadiķogu garšu. Un abi kopā tie izceļ Ziemeļu mežu esenci!
Original
Klasiskās garšas Koskenkorva gatavota no dabas labākajām sastāvdaļām. Kvalitatīvi vietējie mieži, tīrs kalnu ledāju avotu ūdens un ilgstošās destilācijas process rezultējas vienā no tīrākajām, sabalansētākajām vodkām pasaulē.
Raspberry Pine
Šajā degvīnā ir apvienots dabīgo aveņu aromāts ar priežu pumpuru ekstraktu, lai radītu maigu, īstenu degvīnu.
Lemon Lime Yarrow
Dabīgie citrona aromāti apvienoti ar īstu pelašķu ekstraktu no Hämeenkyrö ciemata Somijā. Vieglās zālīšu notis ienes iepriekš neredzētas nianses svaigajā citrusu garšā!
Uz augšu
You have added this item to your wishlist

Lai apmeklētu šo lapu Jums jābūt pilngadīgam.

Spiežot zemāk, apstiprinu, ka esmu sasniedzis pilngadību, kas saskaņā ar LR likumdošanu, ir 18 gadu vecums.

Vietne izmanto sīkfailus, lai atcerētos jūsu iestatījumus un statistiku. Lasīt vairāk