House of the Dragon

Treasury Wine Estates ir ekskluzīvais vīna partneris House of The Dragon TV sērijām.

House of The Dragon, pirmizrādi piedzīvoja 2022. gada augustā un ir pasaulslavenā seriāla "Game of Thrones" (tulk. Troņu spēles) priekšvēstnesis. Game of Thrones ir pasaulē visu laiku Nr.1 skatītākais seriāls ar 200 miljonu auditoriju.

Godalgotā vīnu darītava Treasury Wine Estates ir šī seriāla ekskluzīvais vīna partneris, laižot klajā House of The Dragon premiālo sarkanvīnu.

House of The Dragon vīns

"House of The Dragon vīni tapa aizraujošā sadarbībā ar Warner Bros. Gatavojot šos vīnus, mēs ņēmām vērā Wolgang Blass attieksmi pret dzīvi un vīniem, mudinot fanus un vīnu lietotājus visā pasaulē, nesamierināties ar kaut ko mazāku kā lielisks." stāsta Chris Hatcher, Wolf Blass vīndaris. 

House of The Dragon ir klasisks Austrālijas Cabernet Sauvignon un Shiraz blends, kur Cabernet Sauvignon piešķir vīnam pikantu garšaugu nianses, bet Shiraz iedod augļainumu un saldenāku piegaršu.

Vīnam piemīt spilgti tumša sarkana krāsa. Aromātā dominē tumšie augļi, tādi kā kazenes un nogatavojušās plūmes. Vīns ir labi sabalansēts un strukturēts ar samtainiem tanīniem.

 

Uz augšu
You have added this item to your wishlist

Lai apmeklētu šo lapu Jums jābūt pilngadīgam.

Spiežot zemāk, apstiprinu, ka esmu sasniedzis pilngadību, kas saskaņā ar LR likumdošanu, ir 18 gadu vecums.

Vietne izmanto sīkfailus, lai atcerētos jūsu iestatījumus un statistiku. Lasīt vairāk