ISH Bezalkoholiskie dzērieni un kokteiļi

ISH ir Dānijā dzimis zīmols, kas pārstāv augstas kvalitātes bezalkoholiskos dzērienus, kas ir guvuši labākos apbalvojumus nozīmīgākajās pasaules izstādēs.

ISH piedāvā vienu no pasaulē plašākajiem un godalgotākajiem bezalkoholisko vīnu, stipro alkoholisko dzērienu un kokteiļu klāstiem, kas sniedz zināmo un iemīļoto dzērienu garšu, taču ar vienu būtisku atšķirību — bez alkohola.

ISH bezalkoholiskais rums un džins ir lieliski piemēroti kokteiļu pagatavošanā kā alkoholiskā ruma un džina alternatīva. Šos dzērienus var izmantot arī savienojumā ar citiem alkoholiskiem dzērieniem, lai mazinātu alkohola saturu kokteiļos. Savukārt, ISH gatavie bezalkoholiskie kokteiļi ir gatavi tūlītējai baudīšanai, atliek tikai pievienot ledu.

Visi ISH produkti ir ražoti ilgtspējīgi, izmantojot otrreizēji pārstrādātus materiālus un satur tikai dabiskas sastāvdaļas.

ISH 2018. gadā Kopenhāgenā, Dānijā, dibināja Mortens Sērensens. Mortens vēlējās, lai būtu viegli pateikt “jā” iziešanai ārpus mājas uz “vienu kokteili” un “jā” produktīvai nākamai dienai. Tā radās ISH — atbildīgu dzērienu uzņēmums, kas koncentrējas uz vislabāko bezalkoholisko pieredzi.

ISH dzērieni:

ISH London Botanical Spirit
ISH Caribbean Spiced Spirit
Uz augšu
You have added this item to your wishlist

Lai apmeklētu šo lapu Jums jābūt pilngadīgam.

Spiežot zemāk, apstiprinu, ka esmu sasniedzis pilngadību, kas saskaņā ar LR likumdošanu, ir 18 gadu vecums.

Vietne izmanto sīkfailus, lai atcerētos jūsu iestatījumus un statistiku. Lasīt vairāk