Kokteiļu konkurss bārmeņiem

Aicinām Tevi piedalīties Skagerrak džina kokteiļu konkursā – “Best Nordic gin Martini”!

"A martini.
Shaken, not stirred.

Ja Tevi nebiedē Džeimsa Bonda cienīgi klienti, tad šis ielūgums ir Tev. 

 

Aicinām Tevi piedalīties Skagerrak džina kokteiļu konkursā – Best Nordic gin Martini”!

Šīs misijas mērķis ir pagatavot skandināviski interesantāko Džina-martini kokteili.

Pasākums norisināsies Cynic bārā, 6.decembrī, plkst. 11:00

Pasākuma dresscode - black tie.

 

Labākā kokteiļa autors balvā saņems 500 € un kokteilis tiks iekļauts Cynic īpašajā menu. Arī otrās un trešās vietas ieguvēji tiks apbalvoti ar balvām - 200 € un 100 €.

Vai esi gatavs Džeimsa Bonda cienīgam izaicinājumam?  

Nosūti pieteikumu līdz 30.novembrim uz e-pastu:  agate.vanuska-andruce@anora.com.  Pieteikumā, lūdzu, norādīt savu vārdu, uzvārdu un pārstāvētā bāra nosaukumu.

 

BEST NORDIC GIN MARTINI kokteiļu konkurss bārmeņiem nolikums

SIA Anora Latvia (turpmāk tekstā- Organizators) organizē kokteiļu konkursu bārmeņiem BEST NORDIC GIN MARTINI 2022(turpmāk tekstā- Konkurss), kas norisināsies šī gada 6. decembrī plkst. 11.00 Cynic bārā, Baznīcas iela 1/3, Rīga, LV-1010, Latvija.

Šīs misijas mērķis ir pagatavot skandināviski interesantāko Džina-martini kokteili. Vēlamies, lai dalībnieki izmantotu savu radošumu, demonstrētu prasmes, aizrautību un izdomu, radot visskandināviskāko džina martini kokteili.

Skagerrak - jauns, klasisks džins, kura ražošanā izmantotas klasiskās kadiķogas, taču jaunu pieskārienu piešķir jūras aļģes. Šis ir patiesi unikāls un patiesi ziemeļniecisks džins, respektējot un saglabājot cieņu pret tradicionāliem džina kokteiļiem, taču tai pat laikā piešķirot tiem daudzpusīgu redzējumu.

Visi dalībnieki gatavo vienu alkoholisko kokteili. Recepte pirms tam netiek iesniegta- nav obligāta prasība.

Receptei ir jābūt tādai, kas iepazīstina ar pašu bārmeni un viņa stilu, kā arī redzējumu savam skandināviskākajam džina martini kokteilim.

Pieteikuma anketa jānosūta līdz 2022. gada 30. novembrim uz e-pastu agate.vanuska-andruce@anora.com.  Jautājumiem: Agate 27267701.

Dalībniekam ir jābūt vismaz 18 gadu vecam.

Dalībnieku skaits ir ierobežots.

KOKTEIĻA PAGATAVOŠANAS NOTEIKUMI/KONKURSA PRASĪBAS:

 • Kokteiļa sastāvā obligāti tiek izmantots vismaz 40ml Skagerrak gin. Analoģiskas produkcijas izmantošana ir aizliegta!
 • Saprotamai idejai par skandināviskāko Martini kokteili, ko izklāsta prezentācijā. Receptei jābūt oriģinālai.
 • Kokteiļa tilpums- ne vairāk par 250ml.
 • Kokteiļa stāsts – kas kokteilī ir skandināvisks, izņemot Skagerrak džinu. Stāstu iekļauj prezentācijā.
 • Kokteiļa pagatavošanas kopējais laiks uz skatuves: 10 minūtes. Kokteilis jāpagatavo 4 porcijās.
 • Kokteiļi drīkst būt pagatavoti izmantojot jebkuru kokteiļu pagatavošanas metodi.
 • Kokteiļa pagatavošanai dalībnieks izmanto savus piederumus un visus nepieciešamos instrumentus, kā arī kokteiļiem nepieciešamos produktus (augļus, dekorus, u.c.) nodrošina pats.
 • Drīkst izmantot jebkuras augļu sulas, kā arī svaigi spiestas, kuras nav uzskatāmas par maisījumiem, augļus, dārzeņus, ogas, garšaugus un garšvielas, svaigu paipalas olu baltumu (citu olu izmantošana nav atļauta), bezalkoholiskos dzērienus Dobule Dutch tonikus un limonādes.
 • Ir atļauts, bet nav obligāti, izmantot mājās gatavotu sastāvdaļu vai garšvielas. Visiem kokteiļa dekoriem (izņemot sastiprināšanas elementus) un to sastāvdaļām ir jābūt ēdamām!
 • Dekorēšanai aizliegts izmantot mākslīgas piedevas vai pārtikas krāsvielas. Uguns un atklātas liesmas izmantošana nav atļauta!

Organizators bez maksas piedāvā izmantot bārmeņa izvēlētās glāzes no GEMOSS veikala sortimenta, par to laikus ziņojot Organizatoriem uz epastu: agate.vanuska-andruce@anora.com līdz 2022. gada 1.decembrim.

Organizatori nodrošinās dalībniekus ar Skagerrak produkciju un bezalkoholiskajiem dzērieniem Double Dutch tonikiem un limonādēm.

Konkursa dalībniekiem jāierodas plkst.11.00.

SACENSĪBAS

 • Dalībnieku secība tiks noteikta pēc izlozes principa. Sacensības notiek vienā kārtā secīgi pēc noteiktā kārtas numura.
 • Kokteiļa pagatavošanas laiks uz skatuves no starta brīža: 10 minūtes.
 • Dalībnieki, kuri neiekļaujas norādītajā laikā, saņem soda punktus (tehniskā žūrija par katrām papildus 30 sekundēm piešķir 1 soda punktu).
 • Par konkursa uzvarētāju kļūs dalībnieks, kurš kopsummā iegūs visvairāk punktus.
 • Vienādu rezultātu gadījumā 1. vietu iegūst dalībnieks, kurš ieguvis visvairāk punktus par kokteiļa garšu.

BALVU FONDS

 • Uzvarētājs jeb pirmās vietas ieguvējs saņem 500 EUR (pieci simti eiro un 00/100). Kā arī uzvarētāja kokteilis tiek iekļauts īpašajā piedāvājumā, kas būs pieejams Cynic bārā.
 • Otrās vietas ieguvējs saņem 200 EUR (divi simti eiro un 00/100).
 • Trešās vietas ieguvējs saņem 100 EUR (viens simts eiro un 00/100).
 • Balvu summas norādītas pēc visu nodokļu nomaksas.

DATU PĀRZINIS

Personas datu pārzinis ir SIA “Anora Latvia”, juridiskā adrese: Kuldīgas iela 36a, Rīga, LV-1083. Kontaktinformācija: Tel. 67628895, info.lv@anora.com.

Jūsu personas datu apstrādes nolūki.

SIA “Anora Latvia” apstrādās personas datus šādos nolūkos:

 • Konkursas organizēšana un īstenošana saskaņā ar Konkursa noteikumiem,
 • informācijas sniegšana par Konkursu

 

Personas datu apstrādes pamati

SIA “Anora Latvia” izmanto šādus personas datu apstrādes pamatus:

 • Piekrišana: tajā skaitā Konkursa dalībnieku kontaktinformācijas izmantošanai Konkursa organizēšanai un informēšanai; kā arī jaunumu saņemšanai mārketinga nolūkos.
 • Pārziņa leģitīmo interešu ievērošana: tajā skaitā informācijas glabāšana Konkursa dalībnieku pretenziju izskatīšanai un pierādījumu sniegšanai likumā noteiktajām iestādēm.

 

Datu apstrādes ilgums

SIA “Anora Latvia” apstrādās minētos personas datus līdz šajos noteikumos norādītā apstrādes nolūka sasniegšanai. Dati tiks glabāti piecus gadus, pamatojoties uz LR normatīvajiem aktiem.

Konkursa dalībnieka tiesības

Konkursa dalībniekiem ir tiesības iepazīties ar saviem iesniegtajiem un apstrādātajiem datiem, labot tos, saņemt un pārsūtīt tos citam pārzinim. Jebkurš pieprasījums jāiesniedz rakstiski uz e-pastu: info.lv@anora.com.

Konkursa dalībnieks ir tiesīgs bez jebkādām negatīvām sekām atsaukt savu piekrišanu datu apstrādei. Atsaucot savu piekrišanu, Konkursa dalībnieks vairs nepiedalās Konkursā. Šāds atsaukums sūtāms uz e-pastu: info.lv@anora.com. Konkursa dalībniekam ir tiesības iesniegt sūdzību par datu aspstrādi Datu valsts inspekcijai.

Uz augšu
You have added this item to your wishlist

Lai apmeklētu šo lapu Jums jābūt pilngadīgam.

Spiežot zemāk, apstiprinu, ka esmu sasniedzis pilngadību, kas saskaņā ar LR likumdošanu, ir 18 gadu vecums.

Vietne izmanto sīkfailus, lai atcerētos jūsu iestatījumus un statistiku. Lasīt vairāk