Koskenkorva liķieri gūst panākumus Liqueur Masters 2019

Koskenkorva liķieri atkal ir guvuši panākumus Liqueur Masters 2019 - ikgadējā aklās degustācijas konkursā, ko organizē The Spirits Business – lielākais nozares žurnāls un interneta portāls pasaulē.

Šajā konkursā Koskenkorva piedalījās ar liķieriem Koskenkorva MinttuKoskenkorva SalmiakkiValhalla un 2019. gada jaunumu Koskenkorva Ginger Shot.

Koskenkorva Ginger Shot ieguva augstāko apbalvojumu - meistara titulu lielākajā kategorijā - augļu liķieri. Meistara titula saņemšanai ir nepieciešams, lai produkta vidējais vertējums no žūrijas būtu 90% vai vairāk. Komisija Kokenkorva Ginger liķieri raksturoja kā karstu, asu un svaigu dzērienu. 

Koskenkorva Ginger liķieris ir svaiga ingvera un sulīgu citrusaugļu atsvaidzinoša kombinācija. Tam piemīt patīkama dedzinoša sajūta, kuru piesķir liķierim pievienotais dabīgais ingvers, kas saglabājas arī pēcgaršā. Izbaudiet Koskenkorva ingveru atdzesētā šotā vai sajauciet ar gardiem dzērieniem, piemēram, Ginger Tonic vai Ginger Mule.

Koskenkorva Salmiakki un Koskenkorva Minttu liķieri šajā konkursā tika novērtēti ar zelta medaļu, kas ir otrais augstākais apbalvojums. Savukārt, liķieris Valhalla saņēma sudraba medaļu.

Pēc Spirits Business teiktā, liķieru nozare ir veiksmīgi parādījusi jaunu nozīmi dzērienu pasaulē. Liķieru atdzimšanu ir veicinājusi pieaugošā popularitāte kokteiļos un pieprasījums pēc zema alkohola satura dzērieniem. Vēsturiski liķieri tika uzskatīti par cukurainiem un saldiem dzērieniem, tomēr Spirit Business atklāj, ka daudzi ražotāji aizvien vairāk sāk pievērsties dabiskākiem aromātiem un sastāvdaļām, lai uzrunātu mūsdienu patērētāju.

Ar detalizētākiem konkursa rezultātiem iespējams iepazīties The Spirits Business mājas lapā.

Uz augšu
You have added this item to your wishlist

Lai apmeklētu šo lapu Jums jābūt pilngadīgam.

Spiežot zemāk, apstiprinu, ka esmu sasniedzis pilngadību, kas saskaņā ar LR likumdošanu, ir 18 gadu vecums.

Vietne izmanto sīkfailus, lai atcerētos jūsu iestatījumus un statistiku. Lasīt vairāk