Koskenkorva produkti saņem 10 apbalvojumus IWSC konkursā

International Wine & Spirits Competition (IWSC) - viscienījamākais pasaules vīnu un stipro alkoholisko dzērienu konkurss arī šogad, 2023. gadā augsti novērtējis un piešķiris medaļas vairākiem Koskenkorva zīmola degvīniem un liķieriem.

Koskenkorva Vodka Climate Action – saņēma zelta medaļu - Spirit Gold (98 punkti). IWSC žūrijas sniegtais komentārs ”Šis zīdainais un elegantais degvīns sākas ar mīkstu, kristālisku smaržu, kas kļūst par kaut ko pienīgāku, ko pastiprina salda vaniļas garšviela. Garšā jūtams maigs siltums, un degvīna apdare labi saglabājas.

Atgādinājumam - Koskenkorva Climate Action ir pasaulē pirmais degvīns, kas tiek gatavots no atjaunojošā lauksaimniecībā audzētiem miežiem.

Koskenkorva Vodka Original –  saņēma bronzu - Spirit Bronze (87 punkti);  

Koskenkorva Vodka Organic – Spirit Silver (92 punkti);

Koskenkorva Vodka Raspberry Pine – Spirit Bronze (87 punkti);

Koskenkorva Vodka Lemon Lime Yarrow – Spirit Silver (90 punkti); 

Koskenkorva Ginger Liquer – Spirit Bronze (86 punkti); 

Koskenkorva Minttu Liqueur – Spirit Bronze (89 punkti).

 

International Wine & Spirits Competition (IWSC) ir viscienījamākais pasaules vīnu un stipro alkoholisko dzērienu konkurss, kas ir slavens ar pieredzi, ietekmi un personīgo pieeju dzērienu vērtēšanā. Tikai reizi gadā ir iespējams pieteikt savus produktus šajā starptautiskajā dzērienu konkursā, kurā ekspertu grupa, kas ir izcili savas jomas profesionāļi, vērtē vīnus un stipros alkoholiskos dzērienus aklajā, kā arī limitētajā vērtēšanā, jo viss žūrijas fokuss tiek vērsts uz produktu.

Uz augšu
You have added this item to your wishlist

Lai apmeklētu šo lapu Jums jābūt pilngadīgam.

Spiežot zemāk, apstiprinu, ka esmu sasniedzis pilngadību, kas saskaņā ar LR likumdošanu, ir 18 gadu vecums.

Vietne izmanto sīkfailus, lai atcerētos jūsu iestatījumus un statistiku. Lasīt vairāk