Par Mums

Cita Garša pieder uzņēmumam Anora, kas ir vadošais Skandināvu alkoholisko dzērienu zīmolu ražotājs un izplatītājs.

Mēs esam pazīstami ar savu unikālo zīmolu portfeli, kuri sakņojas Ziemeļvalstu mantojumā un ir vieni no reģionā pazīstamākajiem stipro alkoholisko dzērienu un vīnu zīmoliem. Tie ir tādi zīmoli, kā Koskenkorva Vodka, O. P. Anderson Aquavit, Larsen konjaks, Blossa Glögg karstvīns un Chill Out vīni. Mūsu portfelī ir arī Baltijas reģionā zināmi un atzīti zīmoli kā Saaremaa Vodka, Arsenitch Vodka un citi.  

Mēs ražojam, importējam un izplatām savus un partneru produktus. Kā arī eksportējam alkoholiskos dzērienus uz vairak kā 30 dažādiem tirgiem Eiropā, Āzijā un Ziemeļamerikā.

Šajā mājaslapā Jūs atradīsiet informāciju par mūsu produktiem, kas ir pieejami Latvijas tirgū.  Mēs piedāvājam plašu un kavlitatīvu stipro dzērienu un vīnu sortimentu.

 

 

Kontaktinfomācija:

info.lv@anora.com

+371 67628895

Anora un Ilgtspēja

 

Ilgtspēja ir ļoti nozīmīgs biznesa faktors mūsu uzņēmumam. Piemeram, Koskenkora rūpnīcā Somijā darbības tiek balstītas uz bioloģisko atkritumu aprites ekonomiju, kas nozīmē, ka visi graudi, kas tiek izmantoti ražošanā, tiek izmantoti 100%. Piemēram, miežu sēnalas Anora spēkstacijā izmanto kā biodegvielu, kas ražo tvaiku destilācijai. Pateicoties biologisko atkritumu apritei Koskenkorva ražotnē, the Drinks Business Green Awards 2018 atzina Anora par  gada Zaļo uzņēmumu (the Green Company of the Year). The Green Company of the Year atzinību katru gadu piešķir dzērienu uzņēmumam, kas apliecina savu apņemšanos attīstīt atbildību par vidi, jo īpaši, mainot un uzlabojot savu uzņēmējdarbības praksi, lai samazinātu oglekļa izmešu daudzumu vidē.


Mēs vēlamies atbalstīt modernu un atbildīgu skandināvu dzerienu kultūras attīstību atbilstoši mūsu uzņēmuma mērķim - Let's drink better.

 

Uzzini vairāk par Anora Group mūsu koorporatīvaja mājas lapā: https://anora.com/

Uz augšu
You have added this item to your wishlist

Lai apmeklētu šo lapu Jums jābūt pilngadīgam.

Spiežot zemāk, apstiprinu, ka esmu sasniedzis pilngadību, kas saskaņā ar LR likumdošanu, ir 18 gadu vecums.

Vietne izmanto sīkfailus, lai atcerētos jūsu iestatījumus un statistiku. Lasīt vairāk