Saaremaa saņem zeltu!

Saaremaa Rhu Gin saņem zelta medaļu International Wine & Spirits Competition (IWSC) dzērienu konkursā

Arī šogad tika iesniegti vairāki Saaremaa zīmola produkti vērtēšanai viscienījamākajā pasaules vīnu un stipro alkoholisko dzērienu konkursā IWSC.

Saaremaa RHU GinSaaremaa Cur GinSaaremaa Ore Gin un Saaremaa Dry Gin šajā konkursā saņēma jaunus un augstus novērtējumus.

Saaremaa RHU Gin saņēma zelta medaļu - Spirit Gold (95 punkti), IWSC žūrijas komentārs “Lieliski sauss un augļains džins, kas pārplūst ar apburoši saldiem ziedu aromātiem un svētīts ar brīnišķīgi sabalansētu rabarberu un kadiķa sajūtu mutē. Nobeigumā grezni krēmīgs ar bagātīgu šķipsniņu sildošu balto piparu.

Saaremaa CUR Gin saņēma sudrabu - Spirit Silver (90 punkti) „Smaržā jūtama maiga priede un gurķa svaigums, kas papildināts ar labu augu džinu smaržas pamatā. Garšā labi sajūtams kadiķis un garšviela ar gurķa svaigumu. Svaigs ar jauku līdzsvaru un labu sarežģītību.

Saaremaa DRY Gin un Saaremaa ORE Gin saņēma bronzu - Spirit Bronze;

 

International Wine & Spirits Competition (IWSC) ir viscienījamākais pasaules vīnu un stipro alkoholisko dzērienu konkurss, kas ir slavens ar pieredzi, ietekmi un personīgo pieeju dzērienu vērtēšanā. Tikai reizi gadā ir iespējams pieteikt savus produktus šajā starptautiskajā dzērienu konkursā, kurā ekspertu grupa, kas ir izcili savas jomas profesionāļi, vērtē vīnus un stipros alkoholiskos dzērienus aklajā, kā arī limitētajā vērtēšanā, jo viss žūrijas fokuss tiek vērsts uz produktu.

Uz augšu
You have added this item to your wishlist

Lai apmeklētu šo lapu Jums jābūt pilngadīgam.

Spiežot zemāk, apstiprinu, ka esmu sasniedzis pilngadību, kas saskaņā ar LR likumdošanu, ir 18 gadu vecums.

Vietne izmanto sīkfailus, lai atcerētos jūsu iestatījumus un statistiku. Lasīt vairāk