Dark Horse

Dark Horse  ir jaunā vīnu sērija no plaši atpazīstamā Kalifornijas vīna ražotāja Gallo Family.


Dark Horse nosaukums nāk no zirgu jāšanas sacīkstēm, kur par «tumšo zirdziņu» tiek dēvēts tas zirgs, kas sacīkšu sākumā neievieš nevienam skatītājam nekādu uzticību, bet sacīkšu beigās negaidīti kļūst par to uzvarētāju. Tāpat arī Dark Horse vīni pārsteidz vīna cienītājus ar neatkārtojamu vīnogu sajaukumu un daudzveidīgiem aromātiem.

Radīts, lai izceltos

Galvenā vīndare Beta Listona, ir pietiekami traka, lai uzskatītu, ka vīns, kas tiek ražots izmantojot īsto plānošanu un tehnoloģiju, draudzīgā cenu kategorijā var būt neticami labs.
Dark Horse – nav vienkārši klasiskie vīni, tie ir vīni, kas katrā pudelē apvieno klasiskās vīna ražošanas tehnoloģijas ar inovatīvām, spēles noteikumu mainošām tehnikām. Šis vīns dod iespēju vīna baudītājam iepazīt klasiskās vīnogu šķirnes citā griezumā.

Dark Horse Cabernet Rose
Dark Horse Rose ir sausais vīns ar dominējošiem sarkano augļu aromātiem, patīkami minerāliem toņiem un vieglām ziedu niensēm, kas tiek papildinatas ar izteikti svaigu nobeigumu.

Vīnogas: Grenache, Barbera, Tempranillo, Zinfandel, Pinot Gris
Dark Horse Cabernet Sauvignon
Dark Horse Cabernet Sauvignon ir pilnmiesīgs vīns ar dominējošiem upeņu, melno plūmju, vaniļas, saldā ievārījuma toņiem, kas tiek papildināti ar vieglām garšvielu niansēm. Pilnmiesīgs vīns ar maigiem tanīniem un patīkamu pēcgaršu.

Vīnogas: Cabernet Sauvignon, Petite Sirah, Petit Verdot, Rubired
Dark Horse Sauvignon Blanc
Dark Horse Sauvignon Blanc ir izteiksmīgs vīns ar dominējošiem rozā greifrūta un tropisko augļu aromātiem, svaigu un patīkami ilgstošu nobeigumu.

Vīnogas: Sauvignon Blanc, Semillion, Albarino
Uz augšu
You have added this item to your wishlist

Lai apmeklētu šo lapu Jums jābūt pilngadīgam.

Spiežot zemāk, apstiprinu, ka esmu sasniedzis pilngadību, kas saskaņā ar LR likumdošanu, ir 18 gadu vecums.

Vietne izmanto sīkfailus, lai atcerētos jūsu iestatījumus un statistiku. Lasīt vairāk