Gallo vīni

1933. gadā divi brāļi - Ernesto un Julio Gallo, iebraucēji no Itālijas - uzsāka vīna darīšanu Kalifornijā. Vēljoprojām tas ir ģimenes uzņēmums, kura vadību pārstāv Gallo ģimene jau ceturtajā paaudzē. Pašreiz E&J Gallo ir Kalifornijas lielākā vīna darītava, kas pazīstama visā pasaulē un ir līderis daudzu valstu tirgos.

Gallo Family Vineyards Cabernet Sauvignon
Sarkanvīns tiek ražots no vīnogām, kas augušas 100km attālumā no Sanfrancisko, Sierra Nevada kalnu piekājē. Augļu garšas nianses kļūst izteiktākas minerāliem bagātās augsnes un labvēlīgā klimata ietekmē.
Krāsa: sulīgi sarkana
Buķete: bagātīga tumšo augļu garša ar dūmakainu aromātu un eikaliptu niansēm.
Gallo Family Vineyards Pinot Grigio
Pateicoties Kalifornijas unikālajam klimatam un vīndaru meistarībai, Gallo Pinot Grigio piemīt savs neatkārtojams stils un raksturs.
Buķete: gatavu ābolu un bumbieru aromāts, atsvaidzinoša citrusaugļu garša un ananasu notis nobeigumā.
Gallo Family Vineyards White Zinfandel
Ar minerāliem bagātā augsne dāvājusi Zinfandel vīnogām dziļo un koncentrētu raksturu. Ražas novākšana tiek uzsākta marta sākumā. Saīsinot vīnogu sulas kontaktu ar mizu, vīna meistari iegūst brīnišķīgu rozā vīnu, pasaulē pazīstamu kā White Zinfandel.
Krāsa: maigi rozā
Buķete: vīns ir neparasti spirdzinošs un svaigs, tam piemīt zemeņu, dzērveņu, arbūza un svaigu ķiršu nianses, kā arī salds aveņu aromāts.
Uz augšu
You have added this item to your wishlist

Lai apmeklētu šo lapu Jums jābūt pilngadīgam.

Spiežot zemāk, apstiprinu, ka esmu sasniedzis pilngadību, kas saskaņā ar LR likumdošanu, ir 18 gadu vecums.

Vietne izmanto sīkfailus, lai atcerētos jūsu iestatījumus un statistiku. Lasīt vairāk