HENRI GIRAUD Šampanieši

100% ar rokām darīts šampanietis.

Šampanieša nams HENRI GIRAUD

Klasiska šampanieša nams ar gandrīz 400 gadu vēsturi, kas pauž stilu un enerģiju Ay Grand Cru terroir. HENRI GIRAUD joprojām  ir ģimenes uzņēmums, kuru veiksmīgi vada Claude Giraud, kurš pārstāv 12 paaudzi no Giraud-Hemart ģimenes.

Giraud-Hemart ģimenei pieder 20 hektāri zemes Šampaņas reģionā - 35 Grand Cru zemes gabali, no kuriem 26 ir apstādīti ar Pinot Noir un 9 ar Chardonnay. Tikai 17 no šampanieša reģiona (323 Crus) tiek klasificēti kā Grand Crus (reitings 100%).

HENRI GIRAUD šampaniešu ražošana

Gadā tiek saražotas tikai aptuveni 250 000 pudeles, kas padara šo šampanieti par unikālu un pievilcīgu kolekcionāriem un izsmalcināto vīnu mīļotājiem no visas pasaules.

Izsmalcināto dzērienu unikālais raksturs slēpjas vinifikācijas procesā, māla tvertnēs un ozolkoka mucās.

Henri Giraud šampaniešus raksturo plaša Pinot Noir vīnogu izmantošana, unikālais AY Grand Cru dārzs, vintage un ozolkoka mucas no Argonnes mežiem. Bāzes vīni tiek nogatavināti Argonnes ozola mucās, kas nāk no dažādiem mežiem (10 dažādi meži dod 10 dažādus vīnu stilus). Henri Giraud bāzes vīnos vienmēr izmanto vecāka gadagājuma vīnus.

Giraud – Hemart  vīna ražotne ir videi draudzīga, Henri Giraud  šampanieša ražošanas procesā neizmanto herbicīdus, insekticīdus un fungicīdus. Giraud – Hemart strādā pēc principa "late-raisonnée" (ierobežota iejaukšanās vīnogu audzēšanā).


 

Henri Giraud šampanieši

HENRI GIRAUD Esprit Nature
50% no vīna tiek izturēti mazās franču ozolkoka mucās un 50% - olveidīgās māla tvertnēs vismaz 2 gadus. Gadā tiek saražotas tikai 10 000 pudeles.
HENRI GIRAUD Blanc De Craie
Fermentācija notiek 50% mucās un 50% nerūsējoša metāla tvertnēs. Izturēšana ozolkoka mucās, pēc rezerves vīna pievienošanas, iztur uz nogulsnēm 3 gadus. Gadā tiek saražotas tikai 20 000 pudeles.
HENRI GIRAUD Hommage au Pinot Noir
Fermentācija un pirmā izturēšana notiek ozolkoka mucās 18 mēnešus. Pēc rezerves vīna pievienošanas, iztur uz nogulsnēm pudelēs 36 mēnešus. Gadā tiek saražotas tikai 50 000 pudeles.
Uz augšu
You have added this item to your wishlist

Lai apmeklētu šo lapu Jums jābūt pilngadīgam.

Spiežot zemāk, apstiprinu, ka esmu sasniedzis pilngadību, kas saskaņā ar LR likumdošanu, ir 18 gadu vecums.

Vietne izmanto sīkfailus, lai atcerētos jūsu iestatījumus un statistiku. Lasīt vairāk